Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z oświetleniem

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Problem z oświetleniem

    te 125KM plus jakiś program w zupełności wystarczy na nasze drogi wydaje mi się. w ciągu następnych 10 lat ma przybyć około 10mln samochodów , jeżeli coś nie popierniczyłem. w każdym bądź razie sam się zdziwiłem jak to usłyszałem.

  • #2
    Problem z oświetleniem

    Witajcie, przeczytałem wiele tematów na różnych forach, ale niestety nadal nie wiem w czym tkwi problem w moim aucie. Nie działa mi brzęczyk, lampka w drzwiach i nie zapala się oświetlenie po otwarciu drzwi. Wymieniłem najpierw mikrostyk, ale nie pomogło. Potem zamontowałem nowy zamek z myślą że może coś w zamku mam rypnięte, ale nadal nie działa. Poruszałem i powyginałem kable od zamka w każdym dostępnym miejscu i nic się nie odezwało, więc kable raczej zdrowe. W czym może tkwić problem? Dodam że przy otwieraniu którychkolwiek drzwi nic się nie zapala, a próby naprawy wykonywałem póki co jedynie na drzwiach kierowcy. Kolejna sprawa z tym związana jest taka, że autko czasami widzi że któreś drzwi mam otwarte (chyba tylne lewe), bo przy zamykaniu alarm sygnalizuje że coś zostawiłem otwarte. Macie może jakieś pomysły co może być zepsute?

    Komentarz


    • #3
      A mierzyłeś przewody czy tylko ruszałeś??
      FIAT Service

      Komentarz


      • #4
        Tylko poruszałem żeby sprawdzić czy styk złapią, możliwe że to coś w module komfortu padło?

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X